VHK50W-Q48-S24
Part No
VHK50W-Q48-S24
Description
DC/DC CONVERTER 24V 50W
Stock
7
Current - Output (Max) :
2.08A
Efficiency :
83%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
50W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
24V