AHV24VN4KV1MAW
Part No
AHV24VN4KV1MAW
Description
HV 24V to -4kV 4W DC-DC Converte
Stock
2
Current - Output (Max) :
1mA
Efficiency :
70%
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Voltage - Input (Max) :
25V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0 ~ 4000V