PYBE30-Q24-D24-U
Part No
PYBE30-Q24-D24-U
Description
DC-DC ISOLATED, 30W, 9~36 VDC IN
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
625mA, 625mA
Efficiency :
89%
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Power (Watts) :
30W
Product Status :
Active
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
24V