CPP15F36T
Part No
CPP15F36T
Description
DC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Current - Output (Max) :
15A
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
50W
Voltage - Input (Max) :
72V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
2.25 kV
Voltage - Output 1 :
3.3V