AM15W-80024S-NZ-ST
Part No
AM15W-80024S-NZ-ST
Description
DC/DC CONVERTER 24V 15W
Approval Agency :
cCSAus, CE
Current - Output (Max) :
625mA
Efficiency :
74%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
15W
Voltage - Input (Max) :
1500V
Voltage - Input (Min) :
200V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
24V