STMGFS30483R3-N1
Part No
STMGFS30483R3-N1
Description
DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
Current - Output (Max) :
7.5A
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
25W
Type :
Enclosed
Voltage - Input (Max) :
76V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
3.3V