VHK75W-Q48-S15
Part No
VHK75W-Q48-S15
Description
DC/DC CONVERTER 15V 75W
Current - Output (Max) :
5A
Efficiency :
83.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
75W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
15V