CHE75W-24S24-CM
Part No
CHE75W-24S24-CM
Description
DC/DC CONVERTER 24V 75W
Current - Output (Max) :
3.12A
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Power (Watts) :
75W
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
24V