ORI242440120
Part No
ORI242440120
Description
ORION-TR SMART 24/24-17A (400W)
Current - Output (Max) :
17A
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C (With Derating)
Power (Watts) :
411W
Voltage - Input (Max) :
35V
Voltage - Input (Min) :
20V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
24.2V