HLG-480H-30A
Part No
HLG-480H-30A
Description
LED DVR CCCV ACDC 25.5-31.5V 16A
Stock
80
Current - Output (Max) :
16A
Dimming :
Efficiency :
95%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
480 W
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
25.5 ~ 31.5V