HLG-320H-C1750A
Part No
HLG-320H-C1750A
Description
LED DRVR CC AC/DC 91-183V 1.75A
Stock
200
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
1.75A
Dimming :
Efficiency :
94%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
320 W
Ratings :
IP65
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
91 ~ 183V