PLED75W-108-C0700-D
Part No
PLED75W-108-C0700-D
Description
LED DRIVR CC AC/DC 36-108V 700MA
Stock
111
Current - Output (Max) :
700mA
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Power (Watts) :
75 W
Product Status :
Active
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
36 ~ 108V
Datasheets
PLED75W-108-C0700-D
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V