LED25W-18-C1400-D
Part No
LED25W-18-C1400-D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 1.4A
Stock
6
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
1.4A
Dimming :
Analog
Efficiency :
82%
Power (Watts) :
25 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
6 ~ 18V
Datasheets
LED25W-18-C1400-D
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V