ELG-200-C1050B
Part No
ELG-200-C1050B
Description
LED POWER SUPPLIES 199.5W95-190V
Stock
67
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Current - Output (Max) :
1.05A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
93%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
200 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
95 ~ 190V