HLG-150H-30B
Part No
HLG-150H-30B
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 15-30V 5A
Stock
26
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
5A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
93.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
150 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
15 ~ 30V