HLG-185H-C700A
Part No
HLG-185H-C700A
Description
LED DRVR CC AC/DC 143-286V 700MA
Stock
40
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC, RCM
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
94%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
200 W
Ratings :
IP65
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
143 ~ 286V