HLG-120H-54B
Part No
HLG-120H-54B
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 27-54V 2.3A
Stock
57
Current - Output (Max) :
2.3A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
93.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
124 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
27 ~ 54V