HLG-60H-42
Part No
HLG-60H-42
Description
LED DVR CCCV ACDC 25.2-42V 1.45A
Stock
7
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV, UR
Current - Output (Max) :
1.45A
Dimming :
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
61 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
25.2 ~ 42V