ELG-200-C700
Part No
ELG-200-C700
Description
LED DRVR CC AC/DC 142-286V 700MA
Stock
16
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
93%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
200 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
142 ~ 286V