HLG-60H-24AB
Part No
HLG-60H-24AB
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC
Stock
20
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
2.5A
Dimming :
Efficiency :
89.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
60 W
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
24V