HBG-160P-48A
Part No
HBG-160P-48A
Description
LED DVR CC/CV ACDC 28.8-48V 3.3A
Stock
24
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
3.3A
Dimming :
Efficiency :
93%
Features :
OTP, OVP, SCP
Power (Watts) :
158 W
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
28.8 ~ 48V