HLG-320H-15B
Part No
HLG-320H-15B
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 7.5-15V 19A
Stock
3
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
19A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
93%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
285 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
15V