HLG-320H-48
Part No
HLG-320H-48
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 48V 6.7A
Current - Output (Max) :
6.7A
Dimming :
Efficiency :
95%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
322 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
48V