HLG-80H-C350A
Part No
HLG-80H-C350A
Description
LED DRVR CC AC/DC 128-257V 350MA
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
Efficiency :
91.5%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
90 W
Ratings :
IP65
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
128 ~ 257V