ELG-200-24A
Part No
ELG-200-24A
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 24V 8.4A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
8.4A
Dimming :
Efficiency :
92%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
202 W
Ratings :
IP65
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
24V