ELG-200-24DA
Part No
ELG-200-24DA
Description
LED POWER SUPPLIES 201.6W 24V 8.
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Current - Output (Max) :
8.4A
Dimming :
Efficiency :
92%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
202 W
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
12 ~ 24V