HLG-185H-12B
Part No
HLG-185H-12B
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 6-12V 13A
Stock
5
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
13A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
91.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
156 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
12V