HLG-240H-54AB
Part No
HLG-240H-54AB
Description
O/P +54V4.45A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, KC, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
4.45A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
93.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
240 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
54V