LED16W120-036-C0450-LT
Part No
LED16W120-036-C0450-LT
Description
LED DRIVER CC AC/DC 22-36V 450MA
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
450mA
Dimming :
ELV, Triac
Efficiency :
85%
Power (Watts) :
16 W
Product Status :
Active
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
132VAC
Voltage - Input (Min) :
108VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
22 ~ 36V
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V