LED17W-24-C0700
Part No
LED17W-24-C0700
Description
LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 700MA
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
82%
Operating Temperature :
-30°C ~ 60°C
Power (Watts) :
17 W
Product Status :
Active
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
12 ~ 24V
Datasheets
LED17W-24-C0700
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V