RACD60-2100/IP67
Part No
RACD60-2100/IP67
Description
LED DRIVER CC AC/DC 21-28V 2.14A
Stock
15
Current - Output (Max) :
2.14A
Dimming :
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
60 W
Ratings :
IP67
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
21 ~ 28V