PLED150W-024-C6250-D
Part No
PLED150W-024-C6250-D
Description
LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
Current - Output (Max) :
6.25A
Dimming :
Analog
Efficiency :
88%
Power (Watts) :
150 W
Product Status :
Active
Type :
Constant Voltage
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
24V
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V