HBG-100P-48B
Part No
HBG-100P-48B
Description
LED DRIVER CC AC/DC 28.8-48V 2A
Current - Output (Max) :
2A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
91%
Features :
OTP, OVP, SCP
Power (Watts) :
96 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
28.8 ~ 48V