HLG-40H-36AB
Part No
HLG-40H-36AB
Description
O/P +36V1.12A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
1.12A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
88.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
40 W
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
36V