HLG-40H-30AB
Part No
HLG-40H-30AB
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
1.34A
Dimming :
Efficiency :
88.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
40 W
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
30V