ELG-100-C350AB
Part No
ELG-100-C350AB
Description
LED CC AC/DC DRIVER 100W
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
100 W
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
143 ~ 286V