HLN-60H-15A
Part No
HLN-60H-15A
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 15V 4A
Approval Agency :
CB, CE, PSE, TUV
Current - Output (Max) :
4A
Dimming :
PWM
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Power (Watts) :
60 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
15V