ELG-100-C1400DA3Y
Part No
ELG-100-C1400DA3Y
Description
LED CC AC/DC DRIVER 100W
Current - Output (Max) :
1.4A
Dimming :
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
101 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
35 ~ 72V