ELG-150-36-3Y
Part No
ELG-150-36-3Y
Description
LED AC/DC DRIVER 150W
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Current - Output (Max) :
4.17A
Dimming :
Efficiency :
90%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
150 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
36V