ELG-200-42
Part No
ELG-200-42
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 42V 4.76A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
4.76A
Dimming :
Efficiency :
92.5%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
200 W
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
42V