ELG-200-C2100DA3Y
Part No
ELG-200-C2100DA3Y
Description
LED CC AC/DC DRIVER 200W
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Current - Output (Max) :
2.1A
Dimming :
DALI
Efficiency :
92%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
202 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
48 ~ 96V