HLG-120H-42
Part No
HLG-120H-42
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 21-42V 2.9A
Current - Output (Max) :
2.9A
Dimming :
Efficiency :
93%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Power (Watts) :
122 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
21 ~ 42V