HLG-150H-36
Part No
HLG-150H-36
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 18-36V 4.2A
Current - Output (Max) :
4.2A
Dimming :
Efficiency :
93.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
151 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
18 ~ 36V