ELG-240-C1750D23Y
Part No
ELG-240-C1750D23Y
Description
LED CC AC/DC DRIVER 240W
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Current - Output (Max) :
1.75A
Dimming :
Efficiency :
93%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
179 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
69 ~ 137V