HLG-320H-C700D2
Part No
HLG-320H-C700D2
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
94%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
300 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
214 ~ 428V