RACD60-1400/TOF
Part No
RACD60-1400/TOF
Description
LED DVR CC/CV AC/DC
Current - Output (Max) :
2.14A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
60 W
Termination Style :
Terminal Block
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
21 ~ 28V