LXC200-3150SW
Part No
LXC200-3150SW
Description
LED DRIVER CC AC/DC 38-63V 3.15A
Current - Output (Max) :
3.15A
Dimming :
Efficiency :
91%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
200 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
38 ~ 63V
Datasheets
LXC200-3150SW
Manufacturer related products
    EXTRA SMALL SERIES +100V, 100MW
    A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
    DC DC CONVERTER 10000V 15W
    DC DC CONVERTER 2000V 30W