PLC-050S175D
Part No
PLC-050S175D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 10-29V 1.75A
Approval Agency :
cULus
Current - Output (Max) :
1.75A
Dimming :
Analog
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
50 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output :
10 ~ 29V
Datasheets
PLC-050S175D
Manufacturer related products
    CBL DVI(12+5) CON 3' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 6' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 10' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 16' 26 AWG