PLC-150S070
Part No
PLC-150S070
Description
LED DRIVER CC AC/DC 128-214V
Approval Agency :
CB, cULus
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
91%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
150 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output :
128 ~ 214V
Datasheets
PLC-150S070
Manufacturer related products
    CBL DVI(12+5) CON 3' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 6' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 10' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 16' 26 AWG