PLED96W-046
Part No
PLED96W-046
Description
LED DRIVER CV AC/DC 46V 2.1A
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
2.1A
Dimming :
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Power (Watts) :
96 W
Product Status :
Obsolete
Type :
Constant Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
46V
Datasheets
PLED96W-046
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V